ARYA Yatçılık olarak faaliyetlerimize yat turizmi alanında Mavi Yolculuk ile 1984 yılında başladık. 2018 yılında ise turizm tecrübemizin 34 yılını geride bıraktık.

ARYA Tur olarak 1986 yılından bu yana da "kişiye veya kapalı gruplara özel" hazırladığımız kara turlarımızla bugüne kadar birkaç istisna dışında hep yabancı müşterilerimize hizmet verdik.

11 ortağımızdan 4'ünün profesyonel tur rehberi olması değişik ve yeni kara turu programları hazırlamamızı sağladı. Muhtelif papaz gruplarına yönelik Hıristiyanlık tarihine ilişkin programlar ile Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinde düzenlediğimiz yürüyüş turları
alanlarında uzmanlaştık.

Antalya merkezli Arya Tur ile sizlerin bir yandan tekil otel ve araç gereksinimlerini karşılarken bir yandan da 3.000 kişilik kongreler düzenleme fırsatımız oldu.

2014 yılında ise yurtiçi pazara yönelik yeni markamız ARYA Gezi ile, Türkiye’ li seyyahlara, şimdiye kadar az sayıda düzenlediğimiz yurt içi ve yurt dışı kültür turlarımızı, müşterilerimizden gelen istek üzerine geliştirmeye karar verdik. Bugüne kadar yaptığımız turlarda olduğu gibi kalitemizden ödün vermeden kültürel ve doğa ağarlıklı turlar düzenlemek istiyoruz.

Turizm faaliyetini, ekonomik boyutunun yanı sıra insanları birbirlerine yakınlaştıran, tanımadıkları insanlar ve ülkeler hakkında edindikleri, genellikle olumsuz olan önyargılarını ortadan kaldıran bir araç olarak gördüğümüz için faaliyetimizi sürdürmek kararındayız.

Biz birlikte gezip, hayatımıza anlam katıp, onu güzelleştirmek istiyoruz.

Sizleri de bekleriz...

 

Ticari Ünvanımız

Arya Tur Turizm İşletmeleri Bilgisayar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

 

TÜRSAB

A 1773

 

Adres

Güzeloba Mh. 2105 sokak Onat Apt. 12/3 Muratpaşa -Antalya

 

Vergi Dairesi

Kurumlar Vergi Dairesi

 

Vergi No

086 00 03 867