Tüm Renkleri ile Kuzey ve Orta Hindistan

Katmandu-Jaipur-Agra-Orcha-Kajuraho-Varanasi-Delhi

30.11.-0001 ~ 30.11.-0001

0 USD / KİŞİ

Rezervasyon Yap Biz Sizi Arayalım


Katmandu, Himalayaların eteklerindeki efsane şehir - Jaipur, Mihracelerin sarayları, ipekleri ve filleri - Büyük bir aşk hikayesinin şahaseri Taj Mahal - Suya yansıyan muhteşem saray Orcha - Kamasutra ile aşkın büyüsünü anlatan tapınaklar şehri Khajuraho - Kutsal nehir Ganj'ın kadim mekanı Varansi ve her halkın, her dilin ve her dinin demokrasi başkenti Delhi.

Kişi sayısı 22 ile sınırlıdır.Tur Programı

          Tur akışı ve daha detaylı bilgi için tarafımıza başvurunuz.
          Bize iletişim butonundan veya 0543 381 79 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Tura Dahil Hizmetler

 • THY ile Antalya–Katmandu gidiş ve Delhi-Antalya  dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 4 ve 5 yıldız otellerde yarım pansiyon konaklama
 • Tüm kahvaltılar ve akşam yemekleri
 • Tüm transferler ve tur esnasında otobüs ile ulaşım
 • Kajuraho- Varanasi ve Varanasi- Delhi iç hat uçuşları
 • Agra- Kajuraho tren yolculuğu
 • Kajuraho Tapınaklarında ses ve ışık gösterisi
 • Gün doğumunda ve batımında Ganj nehri üzerinde tekne turu
 • Hint dansları gösterisi
 • Programda yazan tüm ören yeri, müze ve milli park giriş ücretleri
 • İngilizce yerel rehberlik hizmeti
 • AryaGezi Türkçe rehberlik hizmeti
 • Mesleki zorunluluk sigortası
 • 30.000 Eur kadar sağlık sigortası


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerdeki içecekler
 • Müze girişlerinde fotoğraf makineleri ve kameralar için alınan ekstra ücretler
 • Fazla bagaj
 • Rehber ve şoför bahşişleri
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • Hindistan vize bedeli (122 USD)

Uçuş Bilgileri

10.11.2017    TK 2421 AYT-İST        21:15 varış 22:45   
11.11.2017    TK  726 İST-Katmandu     01:55 varış 11:35


21.11.2017    TK  717 Delhi-İST     06:55 varış 11:25
21.11.2017    TK 2416 İST-AYT       14:15 varış 15:35

THY bağlantı verdiği tüm illerden katılım mümkündür.


Pasaport Bilgileri

Hindistan vizesi sadece Ankara ve İstanbul'daki Büyük Elçilikten alınabilmektedir ve mutlaka kişisel başvuru yapılması gerekli olup ikamet edilen ile bağlı olarak İstanbul veya  Ankara'ya gitmek gerekmektedir.

Hindistan’ın Türk vatandaşları için parmak izi uygulaması vardır. Hindistan Büyükelçiliği web sayfasında eksiksiz dolduracağınız başvuru formunun çıktısı ile elçilik ya da konsolosluktan randevu almanız ve şahsen gitmeniz gerekmektedir. Gezi süresinin sonundan itibaren 6 ay geçerli olan pasaportunuz, başvuru formunuz, acentemizin tur ve uçak rezervasyon bilgilerini sabah teslim edip aynı gün öğleden sonra vizesi yapıştırılmış olarak geri alabilirsiniz.  Vize ücreti 103 USD dır ve bu parayı tam olarak ödemeniz gerekmektedir. Eğer başvuru formunu doldurma konusunda zorluk çekiyorsanız bize başvurunuz. Daha önce vize almış ve parmak izi vermiş olanlar internetten randevu aldıktan sonra pasaport, başvuru formu çıktısını, tur ve uçak bileti rezervasyonunu bir tanıdıkları ile yollayabilirler.

Nepal vizesi 25 USD dır ve Katmandu Havaalanında pasaport işlemleri sırasında ödeyebilirsiniz.


PAKET ARAMA


BU TURA KATILANLAR ne dedi ?

FÜSUN / ABDURRAHMAN YILDIRIM

10 - 21 KASIM 2017 NEPAL - KUZEY HİNDİSTAN GEZİSİ ANLATILMAZ, ARYA GEZİ İLE GİDİLEREK YAŞANIR. GEZİNİN HER ADIMI,GİDİLİP GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER, ANCAK BU KADAR TİTİZLİKLE SEÇİLİR. GEZİLİP GÖRÜLECEK KALINACAK -GECELEME YAPILACAK- YERLER HARİKAYDI. ANTALYA YA DÖNELİ DAHA SAATLER OLDU, YAZMADAN DURAMADIK.PARANTEZ İÇİNDE 24 KİŞİLİK GRUP DA HİÇ KİMSE HASTALANMADI!! TEŞEKKÜRLER ARYA GEZİ ÇALIŞANLARI SAYGILARIMIZLA.


Fatma SARI BUDAK

10-21 Kasım 2017 tarihleri arası Nepal üzeri Hindistan turumuzun başlangıçtan bitişine kadar tüm detayları düşünülmüş, şurada buda olsaydı dedirtmeyen dört dörtlük organizasyonu ile Sn İlkan TARBA SERTKAYA başta olmak üzere Arya gezi ailesine, enerji dolu Rehberimiz Sn. Derya Kapkın’a, Sn. Jagminder Singh’e çok teşekkür ederim.


Nurten Boyacı

Hindistan gezimizde her şey ayrıntısıyla düşünülmüş, görülen, gidilen heryer muhteşemdi. İlkan Hanımın mükemmel organizasyonu ile unutulmaz bir gezi daha yaşadık. Teşekkürler Aryagezi.


Utku Yıldızlı

10 Kasımda başlayan Nepal ve Hindistan gezimizde yaşadığımız her gün birbirinden dolu ve eğlenceli geçti. Bizlere 10 gün boyunca unutulmaz günler yaşatan Arya Gezi ailesine; başta sevgili İlkan olmak üzere, güzel rehberimiz Derya ya ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Nice gezi ve seyahatlerde birlikte olmak dileğiyle...


Gülcan Erdoğan Tosun

Arya Gezi ile 2016 yılında Çin, son olarak ta 2017 yılında 10 Kasımda başlayıp 21 Kasım’da biten Hindistan gezisine katıldım. Çin gezisinde yaşadığım muhteşem organizasyon Sevgili İlkan hanım’ın rehberliği ve bir o kadar göstermiş olduğu özene hayran kaldım. Çin’de yaşadığım konfor nedeniyle, çok olumsuz, ya da tam tersi çok olumlu yorumlara neden olan, zor bir destinasyon olarak Hindistan gezisinine Arya Gezi ve İlkan hanım ile tereddütsüz katılmaya karar verdim. Bence “ Hindistan anlatılamaz, foğraflar dahi yetersiz kalır. Sadece Arya Gezi ile yaşanır” Öncelikle bu gezinin tüm organizasyonunda emeği geçen Arya Gezi’ye, Sevgili İlkan Hanım’a, Hindistan rehberimiz Sevgili Derya Kapkın’a ve Jagminder Singh’e Hindistan’da bize yaşattıkları güzel anlar için teşekkür ederim. Ayrıca her iki gezide tura katılan ve gezinin güzelleşmesini sağlayan tüm arkadaşlarıma da teşekkürler. Yeni bir Arya Gezi organizasyonunda görüşmek dileğiyle. Sevgiler


Nilgün+Carl de Colle

Yine bir Arya gezisi, yine birbirinden güzel, ilginç günler. Dolu dolu bir Nepal ve Kuzey Hindistan gezisi yaşadık. Arya Gezi ve İlkan Hanım'ın farkı her an belirgindi. Bugüne kadar tanışmamış olan gezginlere bir sonraki gezinizden önce İlkan Hanım'ı bir arayın deriz. Teşekkürler.


Sibel Esendal

Geçen sene Balkan turu ile başlayan Arya Gezi maceram tamamen bir tutkuya dönüştü ve ben bu sene içerisinde önce Küba ardından da Hindistan-Nepal turunda buldum kendimi. Önümüzdeki sene de sırada Vietnam-Laos-Kamboçya turu var.. Artık hangi turla nereye gitsem değil, Arya Gezi nereye götürüyor diye bakıyorum.. Sevgili İlkan ve Gürsel’lin mükemmel şekilde organize ettikleri turlarla gittiğim her yerde çok güzel otellerde kalıp, çok başarılı yerel rehberler eşliğinde, tur süresini en verimli şekilde değerlendirme şansını yakaladım. Özellikle son olarak tamamladığımız, zorlu etapları olan Hindistan-Nepal turu mükemmeldi. Hem gezip gördüğümüz yerleri ve hem de gezi süresince İlkan hanımın önderliğinde bizi en güzel şekilde ağırlayan sevgili Jagminder Singh ile Hindistan ruhunu iliklerimize kadar işleten sevgili Derya Kapkın’ı unutmamız mümkün değil. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.